ševci hradec hokej

Aktuální Zprávy - denní přehled zpráv

Hradec to dokázal jako jediný Je to právě 60 let, přesto oba stále tu tíhu, kterou na svých ramenou tehdy nesli, pomyslně cítí. „Byl pěkně těžkej a já byl rád, že mě někdo vystřídal,“ vypravuje Miroslav Brandejský o tom, co prožil v pondělí 6. června

Tabulka» A-tým » PSG Berani Zlín

PSG Berani Zlín. Z V Vp R Pp P VB: IB B +/-Domácí týmy: 364: 173: 46: 0: 34: 111: 1153: 939: 645 +214: Hostující týmy

PSG Berani Zlín – Wikipedie

PSG Berani Zlín je český klub ledního hokeje, který sídlí ve Zlíně ve stejnojmenném kraji.Založen byl dělníky Baťových továren v roce 1929 pod názvem SK Baťa Zlín.Současný název je už 18. názvem klubu v jeho historii. Od sezóny 1993/94 působí v Extra

Hokej MS v hokeji, Extraliga a NHL na jednom místě

P37a39v63e54l H42e78r12i76n50e57k 6980578172613: A Vítkovice, Chomutov, Plzeň, Hradec a hlavně ševci bojovat! (15:55) P 86 a 26 v 79 e 14 l H 30 e 38 r 19 i 89 n 56 e 58 k 6 91 0 83 8 75 2 55 3 : Jihlava do toho, otočit!

Vedoucí Třinec deklasoval Berany. Mistr vyhrál podeváté v ...

Třinečtí hokejisté smetli v pátečním utkání 22. kola Tipsport extraligy doma Zlín 7:1 a upevnili si první místo v tabulce. Bílí Tygři z Liberce potvrdili výtečnou formu i proti Hradci Králové. Úřadující mistr porazil soupeře z východu Čech 2:1 a přip

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
Zápisník zuřivého Sparťana: Už z hor zní zvon...ve-de-ní ...

Jestliže jsme se měli se Zlínem před týdnem pravdy trochu vyladit, tak potěš pánbu. Zapařit si na Letné s nemastnými, neslanými Ševci pouze za bodíka a tvářit se přitom vyčerpaně, jako po zápase s Barcou, tak to už je vážně síla!

PSG Zlín - Mountfield HK, 26.02.2016 | - web ...

PSG Zlín - Mountfield HK, 26.02.2016

Kometa večtvrtfinále play-off vyzve Hradec Králové ...

Skóre otevřel již v 18. vteřině Holík, skóre však za minutu dorovnal Sedláček. Až do 50. minuty to byl vyrovnaný hokej, domácí se však dočkali dvou branek v rozmezí pěti minut a po výhře 3:1 získali plný počet bodů a postoupili do předkola. Kometa vy

Sparta přehrála v hokejové klasice Kometu, Hradečtí ...

Ševci přehráli na domácím ledě oblíbeného soupeře z Třince, tentokrát v poměru 4:2, když na začátku třetí třetiny vedli už o čtyři branky. ... Hradec Králové - Liberec 3:2. ... Ligový hokej oslavil osmdesát let a vyvrcholil šlágrem mezi dávnými rival

Extraliga po 46. kole: Verva padla potřinácté, Jihlava má ...

/FOTOGALERIE/ Poslední tým hokejové extraligy z Litvínova dál navléká korálky na šňůru porážek. Po dalším kole jich už má třináct v řadě. Litvínovští sice v Třinci zdramatizovali závěr zápasu, ale k zisku jim chyběl jeden gól. Snížení na 3:4 obstaral