Praha - Ze tmy zazněl jediný výstřel a František Mrázek, vlivný podnikatel, se skácel k zemi.. Policie zatím v motivech vraždy Františka Mrázka tápe, jeho rodina ale jisté podezření má. Prohlédněte si přehled článků o této kauze a exkluzivní rozhovor

Akademie |

| Oficiální web Fotbalové asociace České republiky. 1. 6. 2020 Olympiáda v angličtině zná 17 finalistů; 30. 5. 2020 Poborský: Akademie nastavují trend výchovy fotbalové mládeže; 28. 5. 2020 Lidé z RFA - Pavel Frýbort: Tréninkový proces nesm

U15: Souboj o třetí místo skončil výhrou ... -

Rakušané byli důraznější a častěji na míči. Těsně před poločasem jsme chybovali v bránění brejku soupeře po našem rohu a Rakušané šli střelou o tyč do vedení,“ řekl po zápase trenér Václav Mrázek. „V druhém poločase se naše hra postupně lepšila, získ

Brankář Mrázek se chystá na další sezonu s novou smlouvou ...

Na začátku tohoto týdne podepsal se svým stávajícím klubem, Carolinou, novou smlouvu, a to na dva roky. Do nové sezony NHL by navíc měl vstoupit jako brankářská jednička týmu. Praha 7:39 6. července 2019 Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet

Tomáš Mrázek - Fotbal -

V roce 2006 odešel do Bystrce, pak zkoušel štěstí v německém Weidenu a na Slovensku v Púchově a Nových Zámcích. V lednu 2011 přestoupil do Třince, v létě se ale přesunul do Opavy. Od ledna 2012 hrál v Hradci Králové, v září se vrátil do Opavy.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Mrázek: Rozhodčí ovlivnil zápas - Svitavský deník

Svitavy - Ohlasy na zahajovací kolo nového ročníku fotbalového krajského přeboru mužů.

Výsledky -

Obsah - Fotbal 6589 - Hokej 13 - Futsal 11 - Florbal 1 - Nohejbal 43 - Basketbal 1 - Volejbal 1 - Házen ... Obě mužstva na hřišti předvedli solidní výkon, byla vidět radost z možnosti hrát bez omezení a jak se shodli trenéři, výsledek nebyl tentokrát

Idnes– Okresní fotbal

Zvláště na konci první půle a po přestávce se však Chrudim o výhru musela strachovat, Západočeši na ni místy vyvinuli drtivý tlak. Přestávkové pokyny trenéra Veselého přitom zněly pochopitelně úplně jinak: nezalézat moc do obrany, snažit se i nadále

HOTEL MRÁZEK Pardubice | nejstylovější ubytování v ...

HOTEL MRÁZEK. Na Třísle 145, Staré Město Pardubice CZECH REPUBLIC (+420) 731 411 611.

Michal Mrázek umístění do šestého místa bere - Kolínský deník

Český Brod/ Podzim 2007 se sešel s podzimem 2008 a až na poslední kola se nedá ten nedávno uplynulý s tím předloňským vůbec srovnávat. Polovina ročníku 2007 – 2008 totiž byla pro českobrodský SK cosi jako děs a hrůza. Ve vedení klubu se před jarem 20