Jednoduché sázení

hybšman fotbal hra

TJ SOKOLŘÍMOV - Muži
TJ SOKOLŘÍMOV - Články v kategorii: Muži. Bezbranková remíza mužů, dorost uhájil první místo. publikováno 21.04.2012 (aktualizováno 24.08.2012)
- Diskuse
Čeští fotbalisté jsou ve čtvrtfinále mistrovství Evropy. Do vyřazovacích bojů postoupili dokonce jako vítězové skupiny. V rozhodujícím utkání porazili Polsko 1:0 gólem Jiráčka z 72. minuty.
Článek pro diskuzi off-topic červenec
Ve Slávii se fotbal učit hrát nemůže. Re: Článek pro diskuzi off-topic červenec kalex před 11 měsíci 05.07.2019 12:10 |
FOTBAL - Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko
pŘÍmÝ duel o ČernÉho petra chudenice prohrÁly na penalty. lÍdr tabulky zdolal strÁŽov, janovice rozhodly rychle souboj s hradeŠicemi, mĚČÍn vedl po pĚti minutÁch 2:0 - mochtÍn b je krÁlem penaltovÝch rozstŘelŮ
Rok 2009 - kronika obce - Kronika obce - Obec Křenovice
Naproti tomu fotbal je v Křenovicích v naprostém útlumu. Mnoho hráčů zestárlo, někteří jsou po úraze a mladší se do fotbalu nehrnou. V tomto roce nebyl uspořádán ani turnaj o pohár křenovického starosty. SK SDK Křenovice sehrálo pouze pár přátelských

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
Nové Hrady zůstávají bez porážky - Českobudějovický deník
Českobudějovicko - Okresní přebor fotbalistů pokračoval 6. kolem. Akra si doma vyšlápla na Římov, Nemanice v Roudném získaly šťastný bod, béčko Týna remízu nebere.
- Diskuse
Český reprezentační obránce Michal Kadlec vidí postup na evropský fotbalový šampionát v roce 2012 reálně. "Já jsem s kvalifikačním losem spokojen," poznamenal Kadlec bezprostředně po losu, který sledoval na internetu.
Fotbal |
Fotbal hry– nejpopulárnější sport na světě potěší i ve virtuální verzi. Vyberte si tým a pusťte se do střílení branek jako na běžícím pásu. Fotbal si můžete zahrát i za Barcelonu, Bayern Mnichov či brazilskou reprezentaci.
PRAGOS klub - vycházky po praze, vycházky prahou ...
PRAGOS KLUB VYCHÁZKÁŘŮ Je součástí KULTURNÍHO CENTRA PRAGOS - Jihlavská 30, Praha 4. M-Budějovická www Vítáme vás zde členy Klubu i všechny milovníky kultury, přednášek, výstav a především komentovaných vycházek vedených zkušenými milými průvodci po
Rezerva Sušice slaví první výhru. Kvasetice si zastřílely ...
Klatovsko– Stejně jako okresní přebor, tak i III. třída fotbalistů měla v sobotu a neděli na programu třetí hrací kolo sezony 2019/2020. První letošní vítězství si na své konto připsali borci hrající v barvách TJ Sušice B.