Jednoduché sázení

fotbal pátek

V pátek proběhne los 3. kola | Soutěže |
Už tento pátek 14. září se rozlosuje 3. kolo pohárového MOL Cupu, do kterého tentokrát zasáhnou už i všichni čeští zástupci v pohárové Evropě. Losovat se bude za účasti předsedy FAČR Martina Malíka a zástupců společnosti MOL.
Fotbal Dvůr - Tento víkend bude ryze fotbalový! ;-) Pátek ...
Tento víkend bude ryze fotbalový! ;-) Pátek 17.30: Dvůr Králové A - Hradec Králové B Sobota 15.00: Kocbeře - Libotov Sobota 17.00: Vítězná - Mostek Neděle 17.00: Dvůr Králové B - Staré Buky Vyrazíte...
Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou - oficiální web
Muži A – pondělí, pátek 16:00 hř. č.2/hř. č.1. Stará garda – středa 18:00 hř. č..2 . 1 Hráči přijedou již oblečení na trénink. Okamžitě po tréninku opět nastoupí do auta a odjedou. Nebudou k dispozici kabiny ani sprchy. Budou k dispozici pouze veřejn
TJ Pátek | Soutěže |
| Oficiální web Fotbalové asociace České republiky. Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Fotbal v kině - DIGI TV
Na plátnech kin v Praze, Brně a Bratislavě jsme odvysílali derby Premier League mezi Manchesterem United a Liverpoolem a o týden později i legendární El Clásico mezi Realem Madrid a Barcelonou.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
TJ Spartak Počátky
V pátek 27.03.2020 proběhne v RESTAURACI NA SÍDLIŠTI výroční schůze oddílu. Přípravky, mladší a starší žáci od 17:00 hodin. Dorost, muži, stará garda, ostatní členové a členky od 19:30 hodin. Účast všech členů oddílu povinná!
TJ PŘELOVICE - stránky fotbalového klubu
TJ Přelovice fotbal . • Zimní příprava - Fotbálek v hale v Rybitví od 3. ledna každý pátek od 16:30 do 18:00
- Příští kolo
Odložení řádné valné hromady FC Želatovice z.s. Vážení členové, vzhledem k aktuální situaci v České republice jsme nuceni odložit konání řádné valné hromady FC Želatovice z.s., která se měla konat v pátek dne 27.3.2020 v 19.00 hod., a to na neurčito.
TV program: Fotbal— Česká televize
Plážový fotbal. 06:00 Portugalsko - Itálie. Záznam finálového utkání na světovém šampionátu v plážovém fotbalu. video. Délka: 83 minut HD. Americký fotbal. 13:10 ... Pátek 29. 5. 2020. 08:30 FK Ústí nad Labem - FC Zbrojovka Brno.
TJ ZAJEČOV | HLAVNÍ STRANA
Do nové sezóny 2020/2021 jsou přihlášeny družstva TJ Zaječov : A tým – Okresní přebor. B tým – IV. třída. Mladší žáci – /hráči a hráčky narození 1.1.2008 a mladší/ , mistrovský zápas v pátek. Starší přípravka – /hráči a hráčky narození 1.1.2010 a mla