Jednoduché sázení

fortuna dusseldorf last five

1 5.70 0 4.60 2 1.57 10 2.55 02 1.17 Mačva Šabac × Vozdovac dnes 19:30

Fortuna Düsseldorf - TSG 1899 Hoffenheim (Německá Bundesliga) |

This 3-star superior hotel in Dusseldorf offers free Wi-Fi, underground parking and free sauna. Victoriaplatz Underground Station is a 5-minute walk away and a 3-minute train ride from the city... The service was great - friendly and service oriented

Get live Fortuna liga scores, results and match commentary on LIVESCORE EUROSPORT. Find all Fortuna liga live scores, fixtures and the latest Fortuna liga news.

FC Augsburg (Karetsos4)× Fortuna Dusseldorf (Teok) 2 : 1 1. poločas - 4. min. +23 1 1.18 0 6.25 2 11.00. Un.Berlin (Cobra4) × Hoffenheim (Mitchef) 0 ...

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Bayern Mnichov - Fortuna Düsseldorf (Německá Bundesliga) 5:0 |

Fortuna Düsseldorf (pronounced [fɔʁˈtuːna ˈdʏsl̩dɔʁf] ()) is a German football club in Düsseldorf, North Rhine-Westphalia.Founded in 1895, Fortuna entered the league in 1913 and was a fixture in the top flight from the early 1920s up to the creation

Je konec. Hertha dnes zvítězila na domácí půdě 3:1 nad Düsseldorfem. Ve 25. minutě přišel hraniční souboj ve vápně domácích, ale po zhlédnutí videa penalta nebyla nařízena. Ve 31. minutě ale byl opět povolán VAR a tentokrát se Fortuna dočkala penalty

Letiště v německém Düsseldorfu patří k častým přestupům při letech dál na západ, ale také do Afriky. Město Düsseldorf leží na západě Německa, nedaleko hranic s Holandskem. Jen por představu: Letiště v Düsseldorfu je od Prahy téměř 700 km vzdálené a d

Znovu se Fortuna dopustila k centru z pravé strany, ale následná střela Matthiase Zimmermanna zpoza vápna skončila vedle pravé tyče. 86 Nyní to vypadá, jakoby oba týmy byly spokojený s rozdělením bodu a bojuje se především ve středu hrací plochy.