Jednoduché sázení

ept poker praha fotbal

Naopak s turnajem se již rozloučila velká hvězda Annette Obrestad a také další zajímavá jména. Za všechny jmenujme alespoň hráče Luca Pagano, Peter Roche, Peter Jespen, Andreas Hoivold, William Thorson, Juha Helppi, Soren Kongsgaard, Paul...

Poslední osobností, se kterou jsme pro vás během pražské EPT připravili exkluzivní rozhovor, je italská hvězda Dario Minieri.

Ve hře zbývá posledních 22 hráčů z původních 1.007 přihlášených, mezi nimi i poslední české želízko v ohni – Radek Stockner.

Miliony sem a tam Je tomu týden, co skončila šestá série European Poker Tour (EPT). Velké finále proběhlo v již klasické destinaci Monte Carlo a z vítězství a odměny ve výši €1.700.000 se radoval kvalifikant Nicolas Chouity.

Pokud máte chuť si zahrát jsme tu pro Vás.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Když se světla znovu rozsvítila, zabírala na pódiu prezidenta EPT Edgara Stuchlyho a turnajového ředitele Thomase Lamatsche.

Po třetím hracím dni zbývá v turnaji nejlepších 28 hráčů, kteří mají jistotu minimálně €2.870. Chipleaderem je domácí zástupce Tom Holke.

Evropská pokerová tour, neboli European Poker Tour (EPT) je největší evropská turnajové série zaštítěná online hernou PokerStars.

vás bude o všech turnajích dopodrobna informovat.

18.12. | Boj o letošního šampiona EPT Prague slibuje zajímavou podívanou, Kdo zůstane u finálového stolu sedět jako poslední?