Online: AEK Athény - ČEZ Nymburk 80:76, Liga mistrů ...

Hokej Talent Buchtela má rakovinu srdce; Technet Polský vysílač ruší českou DVB-T2; Zprávy Premium Ruský problém: BIS mu vidí do ambasády; iDNES.tv V 62 vypadá na 30. Díky zdravé stravě a pohybu; Ekonomika Ve Středomoří se válčí o turisty i cenami; R

Itálie - Slovinsko, 05.05.2002 | - web českého hokeje

Itálie - Slovinsko, 05.05.2002

Ostatní sporty - Kladenský deník

Nejdůležitější informace a události z jednotlivých obcí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě.

Pardubičtí hokejisté testovali trio Slovinců -

Rozsáhlá marodka pardubických hokejistů před startem extraligy nutí vedení klubu přemýšlet o případném doplnění kádru. Východočeši proto v závěru minulého týdne testovali trio hráčů ze Slovinska. „Máme nyní na marodce sedm hráčů a nejsme schopni je n

Ztráta tří hráčů si vynutila akci. Přišel Jaka Brodnik ...

Nymburk - Vedení klubu a trenéři týmu ČEZ Basketball Nymburk, účastníka Basketball Champions League, musí ze dne na den, možná lépe z hodiny na hodinu, řešit několik drobných komplikací na své soupisce.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Ostatní sporty - Rakovnický deník

Nymburk potvrdil extratřídu - Rychnovský deník

Hradec Králové /FOTO/ - Počtvrté za sebou hradečtí basketbalisté inkasovali v nejvyšší domácí soutěži přes sto bodů. Tentokrát se to však i očekávalo.

AEK 80:76 NYM | AEK Athény - ERA Basketball Nymburk (Liga ...

AEK Athény - ERA Basketball Nymburk (Liga mistrů) 80:76 |

Neuvěřitelný zkrat Bohemie - Nymburský deník

Poděbrady - Poděbradská Bohemia hostila fotbalisty z Hvozdnice v dalším utkání krajského přeboru. Po dobře odehraném prvním poločase Poděbrady propadly. Domácí nechali soupeře vyrovnat. V posledních minutách přidali hosté třetí branku a Bohemie darov

CZE 5:1 SLZ |Česko - EC Red Bull Salzburg (Turnaj čtyř ...

V závěrečné třetině se prosadil pouze Jakub Kos, jenž stanovil finální podobu skóre na 5:1. Česká reprezentace po skalpu Slovenska a prohře s Ruskem připisuje další vítězství. Domácí hokejisty ze Salcburku porazila rozdílem čtyř branek hlavně díky po